#

У Чорнобильській зоні - критична ситуація, вогонь підкрадається до радіоактивних сховищ, - активіст (ВІДЕО, ФОТО)

13.04.2020 14:30
У Чорнобильській зоні - критична ситуація, вогонь підкрадається до радіоактивних сховищ, - активіст (ВІДЕО, ФОТО)
ЧАЕС

У соціальних мережах Ярослав Ємельяненко розповів, що пожежа дісталася Прип’яті та знаходиться неподалік від сховищ радіоактивних відходів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку Ярослава Ємельяненка у Faсebook.

"Ситуація критична. Зона палає. Місцева влада звітує, що все під контролем, але насправді вогонь стрімко захоплює нові території. В мене два варіанти: чи то до Кабміну не доводять реальну ситуацію, чи він обрав політику замовчування радянської влади, як у 86 році", - пише активіст.

За його словами, зараз вогонь дістався Прип’яті та знаходиться у двох кілометрах навпростець від сховищ радіоактивних відходів "Підлісний", де розташовані найбільш високоактивні радіаційні відходи всієї Чорнобильської зони, та від самої ЧАЕС.

"Але зайдіть на сторінки Кабміну, ДСНС та профільних держустанов – в них все під контролем і все нормально. Горить там, горить сям, але це ок. І те, що ця серія підпалів, за всіма юридичними ознаками, є терористичним актом, який зараз вийде за межі країни та стане міжнародним – це нормально, не звертайте уваги, ситуація штатна. На місце не допускають волонтерів та журналістів.Я терміново звертаюся до Офісу Президента України та Володимира Зеленського, Дениса Шмигаля, Антона Геращенка, Арсена Авакова, Миколи Чечоткіна. Досить робити вигляд, що все ок! Скажіть людям, що реально відбувається з пожежею", - наголошує чоловік.

Також нагадаємо, що 13 квітня рятувальники ліквідували пожежу на території Котовського лісництва в зоні відчуження.

Читати "Моя Київщина" у Facebook