#

У Циблівській ОТГ на руїнах церкви знімають фільм

02.03.2021 17:20
У Циблівській ОТГ на руїнах церкви знімають фільм
Фото з місця події

Стало відомо, що 28 лютого у селі Циблі на руїнах церкви святого Іллі розпочалися зйомки фільму "Дім за склом"

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Переяслав.City", продюсер стрічки Ігор Савиченко, що в Циблях був перший знімальний день, який розпочали з фінальної сцени, для якої потрібна зима. Інші події фільму відбуватимуться влітку, тому вони планують повернутися на Переяславщину в серпні. Частина зйомок відбудеться в Українці та Києві.

Креативна продюсерка Валерія Сочівець розповіла, чому обрали для знімання руїни церкви.

Ми шукали локації біля водойм. Я киянка і знала гарні місця на березі Дніпра – панорамний майданчик у Циблях, набережну в Українці. Показала їх команді, і це було те, що треба, – зазначила вона. – У Циблях – розкішний краєвид. Він підходить і для знімання фільмів, і музичних кліпів, і рекламних роликів. А затоплена церква – ідеальне місце для трилерів та фільмів-жахів. Сподіваємося, що фільм приверне увагу громадськості до церкви на острові, яка потребує реконструкції та збереження. А ще – привабить туристів до цієї мальовничої місцевості, - сказала вона.

Головну роль у фільмі виконує 43-річна Ірина Веренич-Островська, відома за стрічкою “Мої думки тихі”.

Команда планує завершити виробництво наприкінці 2021 року. Українська прем’єра запланована на осінь 2022 року.

"Дім за склом" – історія жінки, українки, розумної і амбітної. Так, вона живе за власними правилами, не завжди прийнятними для інших. Доля підкидає випробування, через які мало хто б зміг пройти. Невідомо, де знайти ресурси і як жити далі... Тарас Дронь шукає абсолютну синергію в роботі з актором, він слухає і, головне, хоче чути через мене, свою... мою Вікторію, – таку характеристику фільму дає Іра Веренич-Островська.

Виробник фільму – ТОВ “Директорія Кіно” за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Бюджет складає 25 млн грн (частка державної підтримки – 20 млн грн).

Нагадаємо, що 26 лютого працівники Переяславської ЦРЛ пройшли планову вакцинацію від коронавірусу.

Читати "Моя Київщина" у Facebook