#

У Фастівському училищі відкрили меморіальну дошку колишньому учневі, який загинув на війні

03.06.2021 14:30
У Фастівському училищі відкрили меморіальну дошку колишньому учневі, який загинув на війні
Фото з місця події

Учора, 2 червня, у Фастівському центрі професійно-технічної освіти відкрили меморіальну дошку 23-річному загиблому військовому Богданові Петренку

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "ФастівNews".

Богдан служив у складі 72-ї механізованої бригади ім.Чорних Запорожців. У мирний час закінчив Фастівський центр професійно-технічної освіти, де здобув професію електрозварника, слюсаря-ремонтника.

Керівництво міста та навчального закладу, побратими, батьки та рідні Богдана Петренка, матері загиблих військовослужбовців в АТО/ ООС, депутати, педагогічний колектив та учні закладу вшанували пам'ять військового та усіх загиблих на війні.

Мітинг завершився освяченням меморіальної дошки та виконанням Гімну України. На фасаді Фастівського центру професійно-технічної освіти розміщені дев'ять меморіальних дошок захисникам, колишнім випускникам училища: Володимиру Очеретяному, Ігорю Бобосі, Михайлу Чеботарьову, Руслану Геги, Денису Глові, Андрію Нестеренку, Володимиру Шестопалу, Олександру Свірському та Богдану Петренку.

Нагадаємо, що у місті Фастів у травні були проведені дослідження води річки Унава в межах місць масового відпочинку населення.

Читати "Моя Київщина" у Facebook