#

У Фастові оновили педіатричне відділення лікарні за підтримки французьких партнерів

27.04.2026 12:49
У Фастові оновили педіатричне відділення лікарні за підтримки французьких партнерів
Фастівська лікарня оновила дитяче відділення

У педіатричному відділенні Фастівської лікарні провели масштабне оновлення за підтримки міжнародних партнерів. Простір модернізували, щоб зробити перебування дітей та їхніх батьків у стаціонарі максимально комфортним

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Фастівської міської ради.

У Фастівській лікарні завершили оновлення частини педіатричного відділення. Реалізація проєкту стала можливою завдяки підтримці французьких партнерів та благодійних організацій.

У межах робіт у відділенні замінили 28 дверей, а також провели комплексний ремонт чотирьох палат і коридору. Зокрема, оновлено стіни та стелю, підлогове покриття, освітлення, сантехніку та робочі поверхні біля умивальників. Окрему увагу приділили матеріально-технічному забезпеченню. Для відділення закупили близько 200 одиниць меблів та обладнання, серед яких приліжкові тумби, шафи, медичні меблі, крісло для проведення маніпуляцій, а також дитяча постіль.

Для батьків, які перебувають із дітьми під час лікування, облаштували окрему кухню. Вона оснащена необхідною технікою та інвентарем — меблями, посудом, мікрохвильовою піччю, електрочайником і сучасною сантехнікою. У відділенні також створили комфортний простір для дітей: облаштовано ігрову кімнату та затишну зону відпочинку з м’якими пуфами і матеріалами для занять, де маленькі пацієнти можуть проводити час між процедурами.

Зазначається, що щороку відділення надає допомогу значній кількості дітей. Лише у 2025 році стаціонарне лікування тут пройшли майже тисяча маленьких пацієнтів.

Реалізація проєкту стала результатом співпраці з громадськими організаціями «Бальзак Ганська Франція», «Бальзак Ганська Україна» та Клуб Левів «Kyiv Ecology», а також за участі міжнародних партнерів і благодійників.

Нагадаємо, що у Фастові на базі міського центру первинної медико-санітарної допомоги діє Центр життєстійкості «Родина 4.5.0», де мешканці громади можуть отримати безкоштовну психологічну допомогу.

Читати "Моя Київщина" у Telegram