#

У Фастові підприємці зібралися на мітинг під стінами міськради (ФОТО)

02.11.2020 14:20
У Фастові підприємці зібралися на мітинг під стінами міськради (ФОТО)
Фото з місця події

Сьогодні, 2 листопада, у Фастові представники малого бізнесу та члени Спілки підприємців прийшли до керівництва міста з проханням щодо пом'якшення карантинних заборон, які за рішенням уряду мають діяти в "червоній зоні"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Фастів City".

До мітингувальників вийшов голова громади Михайло Нетяжук. Підприємці передали письмове звернення, в якому міститься прохання "не закривати заклади торгівлі і обслуговування".

Один з учасників мітингу Андрій Ворона наголосив на тому, що є практика, коли в інших містах, у яких була запроваджена "червона зона" епідеміологічної небезпеки, місцева влада поставилася з розумінням до підприємців і послабила карантинні обмеження.

Результатом мітингу стала домовленість про те, що підприємці спільно з місцевою владою цього тижня направлять письмове звернення до губернатора області, у якому буде прохання дозволити працювати. У свою чергу об’єкти господарювання зобов’язуються з усією відповідальністю ставитися до карантинних правил та жорстко дотримуватимуться вимог, дбаючи про безпеку своїх клієнтів.

Нагадаємо, що 25 жовтня на виборах жителі Фастова віддали 6094 голосів за Михайла Нетяжука.


Читати "Моя Київщина" у Facebook