#

У Глевасі засмітили покришками земельні ділянки на кругленьку суму (ФОТО)

22.02.2021 18:15
У Глевасі засмітили покришками земельні ділянки на кругленьку суму  (ФОТО)
Фото з місця події

У Глевасі виявили засмічення земельних ділянок комунальної власності небезпечними відходами, а саме автомобільними покришками

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Державна екологічна інспекція Столичного округу"  у Facebook.

За результатами заходу встановлено засмічення земельних ділянок комунальної власності небезпечними відходами (автомобільні покришки), що є наслідком неналежного виконання посадовими особами органу місцевого самоврядування делегованих повноважень у сфері поводження з відходами, - йдеться у повідомленні.

Державна екологічна інспекція Столичного округу надала припис Глевахівській селищній раді на усунення встановлених правопорушень.

Глевахівська селищна рада заподіяла збитків державі внаслідок засмічення земельних ділянок відходами на загальну суму понад 260 тисяч гривень. Наразі готуються матеріали для передачі до правоохоронних органів.

Також нагадаємо, що 21 лютого, в місті Біла Церква на вулиці Січневого прориву чоловік за допомогою бензопили зрізав дерева.

May be an image of дерево та просто неба

Читати "Моя Київщина" у Telegram