#

У Гостомелі перевірили хід відбудови двох багатоповерхівок (ФОТО)

14.02.2024 15:20
У Гостомелі перевірили хід відбудови двох багатоповерхівок (ФОТО)
Фото з місця події

Перший заступник Київської ОДА Микола Бойко перевірив хід відбудови двох багатоповерхівок на вулиці Проскурівській, 11 та Проскурівській, 4 у Гостомелі

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.

До виїзної перевірки також долучилися представники Департаменту регіонального розвитку, підрядника та ПРООН, що здійснює незалежний технічний нагляд. 

Капремонт будинку на Проскурівській, 11 на фінальному етапі. Вже завершені зовнішні роботи з утеплення та оздоблення фасадів, вставлені вікна, двері, облаштовані місця загального користування тощо. Наразі підрядник завершує облаштування квартир та ремонт укриття, яке розташоване в будинку. 

У п'ятиповерхівці за адресою Проскурівська, 4 роботи ще тривають. Тут будівельники завершують облаштування фасаду та покрівлі, продовжують працювати над ремонтом пошкоджених квартир та облаштуванням місць загального користування. 

Будинки відновлюють коштом UNITED24. Під час перевірки були виявлені незначні зауваження, які підрядник зобовʼязався виправити в короткі терміни.

Нагадаємо, що у Київській області завершили роботи з відновлення Гостомельської амбулаторії Ірпінського ЦПМСД, яка постраждала від російських загарбників.

Читати "Моя Київщина" у Facebook