#

У Гостомелі встановили національний рекорд швидкості на електричному мотоциклі (ФОТО)

25.09.2020 19:10
У Гостомелі встановили національний рекорд швидкості на електричному мотоциклі (ФОТО)
Фото з місця події

Сьогодні, 25 вересня, у Гостомелі на території аеропорту "Київ-Антонов-2" Сергій Малик, який є володарем 38-ми національних та світових рекордів, встановив новий рекорд

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Погляд"

Сергій Малик встановив рекорд швидкості на електричному мотоциклі. Його результат – 201 км/год – потрапив до Книги рекордів України.

Рекордний заїзд відбувся на території аеропорту "Київ-Антонов-2", що у Гостомелі. Імпровізовану трасу – злітну смугу – надало ДП "Антонов".

У Малика склалася добра традиція співпраці з цим підприємством. У середині 2000-х він ганявся навперегонки з літаком.

Як згадав директор АТП ДП "Антонов" Михайло Харченко, 15 років тому на гостомельській злітці влаштували шоу.

Чеський реактивний навчально-тренувальний літак Л-29 на бриючому польоті змагався у швидкості з гоночним автомобілем, яким керував Малик. На середині полоси Сергій його обігнав. Глядачі були у захваті.

Декілька років поспіль наша команда створювала український мотоцикл, на якому ставили світові рекорди швидкості. Зокрема, два з них – на соляному озері Бонневіль (США). Таким чином презентуємо нашу країну. Минулого року створили унікальний мотоцикл, який назвали "The Spirit of Ukraine". Він повністю побудований в Україні – за 60 діб. На сьогодні це найпотужніший електробайк у світі, – наголосив Малик.

Потужність двигуна українського дива – понад 400 кінських сил, суто прогнозовано такий транспортний засіб може розігнатися до 500 км/год.

Свою руку до побудови мотоцикла приклали й працівники ДП "Антонов" – сконструювали задні підвіску та колесо.

В Україні є молоді талановиті люди. Їм потрібно допомагати розвиватися, надавати поштовх для цього. Згаданий український байк – це диво техніки. Сподіваюся, незабаром він за швидкістю перевершить світовий рекорд, – зазначає Харченко.

Нагадаємо, що у селищі Гостомель Бучанського району до середини літа 2021 року мають облаштувати мультифункціональний спортивний майданчик.


Читати "Моя Київщина" у Telegram