#

У Гостомельській громаді побувала лідерка італійської партії "RI" (ФОТО)

27.05.2024 18:23
У Гостомельській громаді побувала лідерка італійської партії "RI" (ФОТО)
Фото з місця події

Сьогодні, 27 травня, Гостомельську громаду відвідала Президентка італійської партії "RI" Патриція Де Граціа

Про це повідомляє інфомаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Гостомельської СВА.

У рамках візиту гостя у супроводі заступника начальника Гостомельської селищної військової адміністрації Ольги Прилипко відвідала село Мощун, де оглянула меморіал "Янголи Перемоги", фотовиставку робіт "Війна очима очевидців" та художню виставку "Мощуну з любовʼю" Петра Шарко. Делегація дізналася детальніше про лінію оборони Київщини, що пролягала у селі Мощун, а також мала можливість побачити унікальні кадри деокупованої території Гостомельської громади у форматі VR. 

У Гостомелі Патриція Де Граціа відвідала Ліцей №1, поспілкувалася з директором Володимиром Захлюпаним та відзначила високий рівень закладу та освітніх можливостей для учнів. 

Головна мета візиту гості - побачити на власні очні наслідки збройної агресії рф та розповісти світовій спільноті про руйнування громади, збільшити підтримку України з метою зміцнення захисту та відбудови.

Нагадаємо, що у Гостомелі відтепер є "Екосерце", встановлене для збору пластикових кришечок, які будуть передані переробникам.Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: