#

В Ірпінській громаді відремонтують дитсадок за кошти благодійників

03.06.2024 15:05
В Ірпінській громаді відремонтують дитсадок за кошти благодійників
Фото з місця події

Дитячий садочок "Івасик-Телесик" у селі Козинцях Ірпінської громади капітально відремонтують у співпраці з благодійним фондом "Леруа Мерлен Солідарність"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.

Відповідний Меморандум підписав Матьйо-Марі Арден, голова благодійного фонду "Леруа Мерлен Солідарність". Фонд надасть будівельні матеріали на суму майже 5 млн гривень. З бюджету міста залишається оплатити будівельні роботи. Нині дах садка понівечений уламками та протікає, стара будівля не відповідає нормам енергоефективності – нема утеплення, двері та частина вікон не замінені.

Також вже завершується облаштування нового протирадіаційного укриття на території "Івасика-Телесика" коштом уряду Литви. Тож після ремонту близько 70 малюків повернуться не лише у відновлений та теплий заклад, а й безпечний.

Хочу вкотре подякувати нашим міжнародним друзям та партнерам за вагому допомогу у відбудові і розвитку освіти для наших дітей,

- написав Ірпінський міський голова.

Нагадаємо, що 19 травня 2024 року в Ірпені відбулося урочисте відкриття найбільшого спортивного містечка в ЖК Синергія Сіті від девелопера  Будівельної групи Синергія.

Читати "Моя Київщина" у Facebook