#

У Кагарлику розпочали будувати басейн

23.11.2021 17:50
У Кагарлику розпочали будувати басейн
Фото з мережі Інтернет

У межах програми Володимира Зеленського "Велике будівництво" у місті Кагарлик триває будівництво басейну

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської ОДА, у Славутичі наразі продовжується реконструкція басейну.

Очільник Київської області Василь Володін зауважив:

Відновлення і створення інфраструктури для нас одне з пріоритетних завдань. Ми розуміємо, що підтримувати здоровий спосіб життя без якісних спортивних об’єктів просто неможливо. Тому в Київській області на відновлення спортивної інфраструктури робиться акцент. Я впевнений, басейни, які ми зараз відновлюємо, слугуватимуть жителям регіону і для професійних тренувань, і для здорового відпочинку.

У Кагарлику 15 листопада був отриманий дозвіл на будівельно-монтажні роботи. Наразі виконано близько 5% від загального обсягу робіт. Повний кошторис даного об’єкта складає понад 127 млн гривень. З них до кінця 2021 року планується витратити на будівництво 5,5 млн грн.

Далі було зазначено, що у Славутичі  басейн розрахований на відвідування різних вікових груп. На території закладу дві ванни для плавання: доросла – 25х8,5 м і дитяча – 10х6 м. Наразі реконструкція завершена на 80%. Загальна вартість реконструкції складає 52 млн грн.

Нагадаємо, що нещодавно у місті Славутич Вишгородського району заарештували неповнолітнього громадянина через хуліганство.

Читати "Моя Київщина" у Telegram