#

У Кагарлику викрили злочинну схему розкрадання держбюджету

15.01.2021 19:20
У Кагарлику викрили злочинну схему розкрадання держбюджету
Фото з мережі інтернет

Кагарлицька місцева прокуратура повідомила директорці ТОВ за фактом заволодіння бюджетними коштами у великих розмірах, шляхом внесення завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу прокуратури Киїівської області.

Розкрадання сталось іще у 2019 році. Тоді Управління освіти Кагарлицької районної державної адміністрації та товариство уклали договір про закупівлю вугілля кам’яного за державні кошти на загальну суму 680 тис гривень.

Слідство встановило, керівниця ТОВ, достовірно знаючи що вугілля не відповідає якісним показникам, постачала вугілля низької якості до трьох навчальних закладів Кагарлицького району. Хоча у договорі було обумовлено, що постачатиметься вугілля найвищої якості – марки "АКО". Жінка внесла при цьому завідомо неправдиві відомості до документів.

Експертизи, проведені у ході досудового розслідування, встановили невідповідність показникам ДСТУ більше 60 тон поставленого твердого палива, вартість якого станом на момент поставки була майже вдвічі меншою аніж ціна, яку із бюджетних коштів сплатив товариству відділ освіти Кагарлицької РДА, – розповіли у прокуратурі.

Так, внаслідок порушення товариством з обмеженою відповідальністю істотних умов укладеного договору, а саме - постачання товару, який не відповідає передбаченим у договорі вимогам, відділу освіти Кагарлицької районної державної адміністрації спричинено збитки в розмірі понад 243 тис. гривень.

Нагадаємо, що Київська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно шести мешканців Київщини за фактами викрадання людей, розбою, вимагання, зберіганн ята збут наркотичних засобів, присвоєння владних повноважень, викрадення офіційних документів.

Читати "Моя Київщина" у Telegram