#

У Київській ОВА відбулось чергове засідання Волонтерської ради

25.06.2026 17:08
У Київській ОВА відбулось чергове засідання Волонтерської ради
Під час засідання також було представлено успішні практики громадського сектору

Відбулося чергове засідання Волонтерської ради при Київській обласній державній адміністрації за участю представників органів влади, волонтерських і благодійних організацій, громадських об’єднань, медичних установ та громадського сектору

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.

У заході взяли участь заступники голови Київської ОДА Іван Добровольський та Наталія Гаватюк, голова Волонтерської ради при КОДА Ярослава Бояркіна, директор Департаменту соціального захисту населення КОДА Ігор Мещан, а також представники волонтерської спільноти та громадських організацій.

Відкриваючи засідання, Іван Добровольський наголосив на важливості системної взаємодії між органами влади та волонтерським середовищем.

Волонтерський рух на Київщині — це потужна сила, яка щодня об’єднує людей навколо спільної мети. Наше завдання як влади — створювати умови для ефективної взаємодії, підтримувати ініціативи громадянського суспільства та допомагати тим, хто допомагає іншим. Саме партнерство між владою, волонтерами та громадою дозволяє нам швидше реагувати на виклики й досягати результатів

— зазначив заступник голови КОДА.

Однією з ключових подій засідання стала презентація бота Ради волонтерів при Київській обласній державній адміністрації, яку представив керівник відділу по роботі з громадськістю Денис Карнаух.

Цифровий інструмент розроблено спільними зусиллями Ради волонтерів при Київській ОДА та Департаменту соціального захисту населення Київської ОДА. Його мета — спростити взаємодію між волонтерськими організаціями, громадянами та органами влади, забезпечити швидкий доступ до актуальної інформації про діяльність волонтерських об’єднань, їхні проєкти, партнерів, контакти та напрями допомоги.

Наталія Гаватюк підкреслила важливість розвитку сучасних інструментів комунікації та підтримки волонтерських ініціатив.

За кожною волонтерською ініціативою стоять небайдужі люди, які віддають свій час, знання та сили заради інших. Сьогодні важливо не лише підтримувати такі ініціативи, а й розвивати сучасні інструменти взаємодії. Запуск бота Ради волонтерів — це ще один крок до відкритості, доступності та ефективної комунікації між волонтерською спільнотою, владою та жителями Київщини

— зазначила Наталія Гаватюк.

Під час засідання також було представлено успішні практики громадського сектору.

Учасники засідання обговорили актуальні питання розвитку волонтерського руху в області, цифровізації взаємодії між громадським сектором та органами влади, підтримки громад, військовослужбовців і ветеранів.

Засідання Волонтерської ради стало важливою платформою для координації спільних зусиль, обміну досвідом та напрацювання нових механізмів співпраці, спрямованих на посилення підтримки жителів Київщини, розвитку громадянського суспільства та зміцнення стійкості громад Київської області.

Нагадаємо, заступник голови Київської обласної державної адміністрації, ветеран Іван Добровольський став одним із героїв фотопроєкту "Ветерани та ветеранки на публічній службі", який було презентовано у стінах Софії Київської.

Читати "Моя Київщина" у Facebook