#

У КОВА розглянули скандальні закупівлі у Вишневій громаді (ФОТО)

16.04.2024 20:17
У КОВА розглянули скандальні закупівлі у Вишневій громаді (ФОТО)
Фото з місця подій

Група "Прозорість та підзвітність" розглянула питання, що стосуються трьох тендерних закупівель у Вишневій громаді, які викликали резонанс в суспільстві

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис голови КОВА.

Йдеться про будівництво двох укриттів у ліцеї "Лідер" в Крюківщині та школі №1 в Вишневому.Третій тендер стосується реконструкції кінотеатру під приміщення міськради.

Вартість будівництва укриттів  перевищує вартість найбільших договорів в Україні. За інформацією громади заклади розташовані в місцях, де ґрунтові води близько до поверхні. Укриття матимуть велику місткість. Громада планує залучити кошти міжнародних організацій на умовах співфінансування. 

Щодо реконструкції під офіс мерії - міськрада орендує будівлю держустанови. Але ФДМУ має намір її продати.

Щоб зняти всі питання відносно можливої завищеної вартості закупівель група "Прозорість та підзвітність" рекомендувала громаді Вишневого невідкладно направити проєкти за всіма трьома об'єктами на експертизу до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз або іншої аналогічної установи, щоб отримати об'єктивний висновок. Ще одна рекомендація – підготувати всі фінансово-економічні обгрунтування для громадськості щодо доцільності будівництва цих об'єктів саме у зазначених обсягах.

Нагадаємо, що Трипільська ТЕС не отримала 9.7 млн грн з держбюджету на захисні споруди.

Читати "Моя Київщина" у Telegram