#

У Козинській ОТГ депутатка селищної ради показала майстер-клас з йоги

02.03.2021 15:30
У Козинській ОТГ депутатка селищної ради показала майстер-клас з йоги
Фото з місця події

Нещодавно у Підгірцівському ліцеї Козинської селищної ради вчителі провели спортивний тиждень

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Козинська селищна рада Обухівського району Київської області" у Faсebook, захід організувала вчителька з виховної роботи Мар’яна Максименко разом із вчителькою з фізичного виховання Іриною Василів.

Метою цього заходу було детально ознайомити дітей з різними видами спорту та зацікавити займатися фізичною активністю.

Щодня для учнів різних класів проходили спортивні змагання з волейболу, піонерболу, настільного тенісу, естафети та показові виступи.

За час проведення спортивного тижня, діти мали змогу особисто познайомитися із почесними гостями, видатними спортсменами, зокрема, зі срібним та бронзовим призером Чемпіанату Європи та України, тренером з карате Русланом Царенком, майстром спорту з вільної боротьби Олександром Моргуном. Вони  розповіли ліцеїстам багато цікавого про свої види спорту, влаштували показові виступи та запросили усіх бажаючих записатися на тренування до своїх спортивних секцій.

У вівторок відбувся майстер клас з бадмінтону для учнів 3-5 класів. Його провів тренер секції з бадмінтону Олександра Колпачов.

Третій день спортивного тижня "Здорові тілом - незламні духом!" пройшов у змагальній формі. Учні 6-А та 6-Б класу змагалися у грі з піонерболу та з настільного тенісу. Учні старшої школи, дівчата - чарлідерки підтримували команди що змагалися.

П'ятий день спортивного тижня пройшов дуже насичено. Розпочався він змаганнями з волейболу учнів 9-11класу. Продовжився показовим уроком від вихованок секції з художньої гімнастики (тренер Ніколь Дайнека) та виступом учениці 3-Б класу Мелісси Тюзюн, яка теж займається цим видом спорту і має значні досягнення.

Завершився захід майстер-класом з йоги від депутатки Козинської селищної ради Оксани Волошиної.

Зауважується, що подібні заходи будуть проводитися у майбутньому.

Нагадаємо, що з 20 січня 2020 року у Козинській територіальній громаді створено відділ освіти, культури, молоді та спорту.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: