#

У кожній громаді Київщини працюють гуманітарні штаби, - голова КОВА (ВІДЕО)

09.08.2022 18:30
У кожній громаді Київщини працюють гуманітарні штаби, - голова КОВА (ВІДЕО)
Фото з місця подій

Очільник Київської ОВА Олексій Кулеба розказав, що із перших днів війни в усіх громадах області працюють гуманітарні штаби

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" покликанням на пресслужбу Київської обласної військової адміністрації.

На період дії воєнного стану, щоб задовольнити нагальні потреби населення Київщини працює обласний гуманітарний штаб. Поряд із тим, гуманітарні штаби функціонують в усіх 69 територіальних громадах області.

Олексій Кулеба зауважив:

Із перших днів повномасштабного вторгнення в кожній громаді Київщини були створені гуманітарні штаби. Там працюють пункти видачі одягу, медикаментів та продуктових наборів. У перші місяці війни вони були орієнтовані на допомогу всім, хто цього потребував.

Голова КОВА також додав, що у мережі гуманітарних штабів налічується понад 230 пунктів видачі допомоги для населення. Вони діють на базі органів місцевої влади, будинків культури та закладів освіти.

Нагадаємо, що у пристоличному регіоні у межах експлуатаційного утримання доріг ліквідовано вже 50 397 м² вибоїн на автошляхах загального користування місцевого значення.


Читати "Моя Київщина" у Facebook