У Макарові тимчасово відключать воду через ремонт на водогоні

2 липня в селищі Макарів тимчасово відключать централізоване водопостачання у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на водопровідній мережі — мешканців просять зробити запас води
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Макарівської селищної ради.
З 09:00 до 17:00 буде відсутнє водопостачання у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на перехресті вулиць Механізаторів та Космонавтів.
Подачу води тимчасово припинять за такими адресами:
- вул. Механізаторів
- вул. Космонавтів
- вул. Медична
- пров. Поштовий
- пров. Гетьманський
Мешканців просять заздалегідь зробити необхідний запас води та з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.
Нагадаємо, що у Бучанській громаді заплановані профілактичні роботи на електромережах. У ДТЕК "Київські регіональні електромережі" пояснили, що заходи спрямовані на підвищення надійності електропостачання та запобігання можливим аваріям у майбутньому.