#

У Макарові відновлюють пошкоджений росіянами багатоповерховий будинок

15.04.2024 20:24
У Макарові відновлюють пошкоджений росіянами багатоповерховий будинок
Фото з місця події

У Макарові триває робота з відновлення житлового фонду, що був пошкоджений внаслідок ведення активних бойових дій у пристоличному регіоні

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу КОВА.

Наразі тривають ремонтні роботи у п’ятиповерхівці на 60 квартир на вулиці Садовій, 1А. Будівля була пошкоджена навесні 2022 року. У багатоповерхівці були вибиті вікна й двері, зруйновані балкони та пошкоджено дах. Один із під’їздів взагалі був знищений: пошкоджений фасад, вигоріли внутрішні стіни та міжповерхові перекриття. Також тут були зруйновані інженерні мережі електро- та газопостачання.

Капітальний ремонт розпочався у вересні 2023 року. Будівельники демонтували пошкоджений під’їзд та решту конструкцій, які не підлягали ремонту, та почали відновлення. Фахівці вже завершили кладку стін та залили стяжку покрівлі. Згодом підрядник розпочне утеплення та оздоблення фасаду. Паралельно триватимуть роботи щодо монтажу вікон, відновлення систем водопостачання та каналізації. Крім того, відповідно до проєкту в пошкодженому під’їзді заплановано повністю відремонтувати та оздобити місця загального користування, встановити квартирні двері, виконати внутрішнє опорядження, а також відновити поквартирне індивідуальне опалення.

Нагадаємо, що у Макарові капітально ремонтують багатоквартирний житловий будинок на 30 квартир, який був пошкоджений навесні 2022 року під час бойових дій на території Київської області.

Читати "Моя Київщина" у Telegram