#

У мережі розшукують винуватців ДТП у Броварах (ВІДЕО)

29.10.2018 15:47
У мережі розшукують винуватців ДТП у Броварах (ВІДЕО)
Скріншот з відео

Вчора, 28 жовтня, у соцмережі з’явилося повідомлення про розшук винуватців ДТП, які потрощили припарковане авто у Броварах

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "At Brovary", аварія сталася близько 2-ї годині ночі біля будинку по вул Шолом Алейхема, 96, коли невідома компанія в'їхала на машині в авто жінки, після чого зникла з місця ДТП.

Переміщалися "шумахери" вулицями Шолом Алейхема, Грушевського та Небесної Сотні. Власниця постраждалого автомобілю буде вдячна за будь-яку інформацію.

Нагадаємо, що під Києвом спроба перетнути шість смуг Одеської траси стала фатальною для чоловіка.

Якщо ви стали свідками цієї дорожньо-транспортної пригоди або у вас збереглися записи відеореєстратора з цією ДТП, прохання звертатись до Броварського відділу поліції, або до власниці постраждалого автомобіля.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: