#

У Переяславі на карантин закриють усі школи

30.10.2020 19:25
У Переяславі на карантин закриють усі школи
Фото з мережі Інтернет

Сьогодні, 30 жовтня, начальник відділу освіти Переяславської міськради Петро Ярмоленко повідомив, що з 2 листопада у місті на карантин "підуть" усі навчально-виховні заклади, окрім дитсадків

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Переяслав. City".

Сьогодні, 30 жовтня, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій оновила карантинне районування Київщини відповідно до якого до червоної зони уперше потрапив Переяслав.

Протокол державної комісії вже опрацювали в Київській облдержадміністрації і є рішення про те, що, зокрема, в Переяславі забороняється відвідування освітніх закладів усіх рівнів, окрім дошкільних, як виняток, - каже начальник відділу освіти Переяславської міськради Петро Ярмоленко.

Таким чином із понеділка всі міські загальноосвітні школи, мистецькі школи та заклади позашкільної освіти будуть закриті для відвідування. Вони переходять на дистанційний режим навчання.

Як зауважив Петро Ярмоленко, червоний рівень епідемічної небезпеки запроваджується на території щонайменше на два тижні. Проте є вірогідність, що на період з 9 листопада можуть дозволити відвідування школи учням початкових класів.

Читати "Моя Київщина" у Facebook