#

У Переяславі презентують стрічку про Дмитра Коцюбайла "ДаВінчі"

06.03.2025 12:32
У Переяславі презентують стрічку про Дмитра Коцюбайла "ДаВінчі"
Оголошення

Наступної середи, 12 березня, в Університеті Григорія Сковороди в Переяславі презентують документальної стрічку про Дмитра Коцюбайла "ДаВінчі"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на УГСП.

Показ буде благодійним, а до альма-матер завітають творці стрічки та сестра Героя України.

Спеціальні гості заходу:

  • Володимир Сидько – режисер стрічки
  • Назар Борушок – продюсер
  • Олександра Коцюбайло – сестра Дмитра Коцюбайла, курсантка Військового інституту КНУ ім. Тараса Шевченка, військовослужбовиця 1 ОШБ ЗСУ ім. Дмитра Коцюбайла

Фільм розповідає про життєвий шлях легендарного воїна, який від Революції Гідності пройшов усі етапи війни, став командиром і символом незламності. У стрічці про Дмитра Коцюбайла (позивний "Да Вінчі") розповідають його родина, наречена Аліна Михайлова, побратими та соратники, зокрема Валерій Залужний, Сергій Філімонов та інші.

Дата: 12 березня 2025 року о 11:40.

Місце: Актова зала Університету Григорія Сковороди в Переяславі.

Під час перегляду буде можливість зробити благодійний внесок на підтримку 1-го окремого штурмового батальйону ім. Дмитра Коцюбайла "Да Вінчі" – його побратими продовжують захищати Україну на передовій. QR-код для донатів буде доступний на афіші заходу.

Нагадаємо, що на Київщині пройшла презентація документального фільму "Немішаєве: між Бучею та Бородянкою".

Читати "Моя Київщина" у Facebook