#

У Переяславі провели першість з мініфутболу (ФОТО)

08.09.2023 13:30
Фото з місця події

Напередодні Дня фізичної культури і спорту у переяславському ЦПТО  відбулася першість з міні-футболу

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сайт Переяславської МТГ.

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня. З цієї нагоди у переяславському Центрі професійно-технічної освіти відбулась першість з міні-футболу серед юнаків І-ІІІ курсів.

У змаганнях взяли участь 13 команд, тож ігри проводили за олімпійською системою.

Про перебіг гри пишуть:

Так, до 1/4 потрапила, перемігши всіх аутсайдерів, команда 21 групи (електромонтери І курс) і вона ж, перемігши у 1/4 і 1/2, вийшла до фіналу, де тільки по пенальті програла переможцям абсолютної першості 20 групі (трактористи ІІ курс). Додамо, що більшість ігор проходили в безкомпромісний боротьбі і лише пенальті визначали переможців.

Усіх переможців абсолютної першості нагородили грамотами та перехідним кубком.

Нагадаємо, що у Переяславі на блокпосту поліцейські Київщини зупинили пʼяного водія, який перевозив зброю.