#

У Переяславі проходить виставка різьблених картин (ФОТО)

30.01.2022 16:40
У Переяславі проходить виставка різьблених картин (ФОТО)
Фото з місця події

У четвер, 27 січня, у музеї Заповіту Тараса Шевченка відкрилася виставка "Козацтва славного часи: різьблені картини Івана Чередніченка"

Голова Циблівської громади Олександр Палагута приїхав привітати митця з цією подією та вручив йому подяку, квіти та подарунок. Після офіційної частини відвідувачі змогли оглянути представлені картини і поспілкуватися із їх автором.

Всього експозиція нараховує 22 різьблені картини, більшість з яких – портрети українських гетьманів і військових політичних діячів XVI-XVIII ст. За словами автора, він вирізав їх протягом восьми місяців у 2020-2021 роках. Чоловік розповів:

Вперше я спробував цю справу у 2002-му, це були різьблені ікони. На пенсії потрібно чимось займатися, тому у вільний від господарських справ час вирізав картини з дерева. Ідеї для нових робіт мені подає моя донька, вона й якісні зображення в інтернеті знаходить, роздруковує їх, і вже потім я починаю вирізати.

За словами митця, на творчість його надихає дружина, а ця виставка – теж її заслуга. Експозиція буде відкрита до 1 березня щоденно з 9 до 17 години, вхід вільний.

Нагадаємо, що мешканців Переяславщини поінформували про наявність протирадіаційних укриттів в межах Переяславської міської територіальної громади станом на 25 січня 2022 року

Портрет Богдана Хмельницького – перша робота із серії українських гетьманів

Читати "Моя Київщина" у Facebook