#

У Переяславі втретє провели турнір пам’яті Бориса Сонька: участь взяли 32 гирьовики (ФОТО)

23.10.2020 17:56
У Переяславі втретє провели турнір пам’яті Бориса Сонька: участь взяли 32 гирьовики (ФОТО)
Фото з місця події

Минулої суботи, 17 жовтня, у Переяславі-Хмельницькому відбулися Всеукраїнські змагання з гирьового спорту "Переяславська осінь"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Переяслав.City".

Турнір гирьовиків уже втретє проводиться на честь колишнього начальника відділу молоді та спорту Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Бориса Сонька. Цьогоріч до Переяслава приїхали 32 атлети та атлетки із Дніпропетровщини, Чернігівщини, Київщини, Полтавщини, Кіровоградщини, Одещини та міста Києва. Серед них були і майстри спорту.

Турнір 2020-го року урочисто відкрила дружина Бориса Сонька Ольга Григорівна. Змагання проводилися серед чоловіків у двох вправах: поштовх та ривок, а серед жінок лише у ривку. Вага гирь для чоловіків становила 24 кг, для жінок – 16 кг. Чоловіки змагались у вагових категоріях до 78 кг та понад 78 кг. У жінок – абсолютна вагова категорія. Спортсмени мали за 30 хвилин якомога більше разів підняти снаряд над головою.

У своїх категоріях та вправах перемогу здобули: Марина Коваленко (місто Київ, підняла гирю 531 рази), Євген Каліберда (Чернігівщина, категорія до 78 кг, вправа "марафон-поштовх" - 681 підйом), Ярослав Сушко (Полтавщина, понад 78 кг, "марафон-поштовх" - 751 підйом), Ігор Гавришко (Полтавщина, до 78 кг, "марафон-ривок" - 582 рази).

Представник Переяславщини, майстер спорту України, 34-річний Юрій Голота переміг у ваговій категорії понад 78 кілограмів у вправі "марафон-ривок". Він зміг 666 разів підняти 24-кілограмову гирю.

Усі переможці отримали від організаторів грамоти, медалі, пам'ятні кубки та грошові винагороди, зокрема переможці у вправі - 3 тисячі гривень.

Нагадаємо, що на Переяславщині у відділі ДРАЦС зареєстрували 35 шлюбів, що є поки рекордом у цьому році.Читати "Моя Київщина" у Telegram