#

У Переяславі з'явилися ще чотири артлавки (ФОТО)

16.10.2020 16:20
У Переяславі з'явилися ще чотири артлавки (ФОТО)
Фото з місця події

Нещодавно, у парках Переяслава встановили ще чотири артлавки, присвячені видатним діячам минулого

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Переяслав. City". 

Зауважимо, що три лавки були встановлені за кошти міської ради, а четверту місту подарував місцевий перевізник Дмитро Пасічник.

Варто зазначити, що загалом в місті планували встановити сім лавок, присвячених видатним діячам, життя яких було пов’язане з Переяславом.

У кінці серпня три з них встановили біля фонтану в сквері "Серце Переяслава" – на честь Володимира Заболотного, Івана Мазепи та Шолом-Алейхема. Раніше в цій зоні відпочинку з’явилися лавки із портретами Григорія Сковороди й Тараса Шевченка.

Минулого тижня Переяслав прикрасили ще чотири артлавки. Лавку на честь Героя України Михайла Сікорського встановили на вулиці Богдана Хмельницького, неподалік Альтицького мосту.  Лавки, присвячені князю Володимиру Мономаху і церковному діячеві Єфрему ІІ Переяславському, помістили на майданчику перед дитячою мистецькою школою. Нещодавно тут встановили декоративну арфу, а фасад будівлі прикрасили підсвіткою зі скрипковими ключами. Особливо гарною і романтичною школа стає у вечірній час.

Ще одну лавку також розмістили в сквері біля Вознесенського собору. Вона присвячена Тарасу Шевченку. На ній зображений портрет Шевченка в молодості та 18 фрагментів його віршів.

Нагадаємо, що команда "Європейської солідарності" йде на місцеві вибори в Переяславі аби представляти інтереси жителів у міській раді.


Читати "Моя Київщина" у Facebook