#

У Петропавлівській Борщагівці невідомі без документів почали будівництво на березі озера (ВІДЕО)

21.05.2021 08:20
У Петропавлівській Борщагівці невідомі без документів почали будівництво на березі озера (ВІДЕО)
Фото з місця події

Стало відомо, що у селі Петропавлівська Борщагівка на березі озера почали незаконне будівництво

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку журналістки Наталії Тарасової у фейсбуці.

Наталія написала, що ділянка на березі озера дісталась невідомій громадянці з прізвищем Чорна. Там уже зараз почалось будівництво, проте люди збунтувались та викликали поліцію. Приїхав представник забудовника, який не зміг показати ніяких документів, лише кричав та погрожував. Врешті техніка виїхала за поліцією, і ось уже кілька тижнів тиша.

За словами Наталі, продав ділянки біля озера нинішній сільський голова О.Т. Кудрик забудовнику С. В. Федоренко, а минулий нібито наклав на них арешт.  Цей же Федоренко на Софіївській Борщагівці благополучно будував ЖК.

Окрім цього депутати сільради нібито випадково, не розібравшись, дали "Дозвіл на розробку детального плану території під розміщення багатоквартирної житлової забудови в районі вулиць Соборна та Островського".  

Все б нічого, якби не ряд категоричних причин, за якими ну не може бути там "свічок" (а про таун-хаузи мови вже не йде). Ні прибережна зона, ні найнебезпечніший, ані аварійний поворот на в'їзді в село, ані люди, будинки яких знаходяться буквально в метрі від забору, нікого не хвилюють.

Нагадаємо, що у броварському парку "Перемога" встановлять 72-метрової флагшток із прапором України.Читати "Моя Київщина" у Facebook