#

У Поліському районі фірма привласнила землі вартістю понад 167 млн грн

07.04.2021 13:05
У Поліському районі фірма привласнила землі вартістю понад 167 млн грн
Фото з мережі Інтернет

На території Поліської селищної ради приватне підприємство заволоділо великими ділянками землі вартістю понад 167 млн г

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням  на пресслужбу прокуратури Київської області.

У повідомленні зазначається, що земельні ділянки були присвоєні незаконно. Тому господарський суд Київської області відкрив провадження за позовом Вишгородського окружної прокуратури про скасування рішень щодо державної реєстрації права приватної власності на земельні ділянки за товариством загальною вартістю понад 167 мільйонів гривень.

Раніше земля площею 330 гектарів належала КСП, яке було ліквідовано. Приватна структура, що претендує на право власності, за версією прокуратури, не є правонаступником ліквідованого КСП. Рішення органом місцевого самоврядування про передачу землі в приватну власність не приймалося. Прокуратура домагається повернення ділянок у власність територіальної громади.

Реагуючи на виявлені порушення, окружна прокуратура пред’явила позов до господарського суду Київської області в інтересах держави до товариства та виконавчого комітету  Березанської міської ради про скасування рішень щодо державної реєстрації прав та їх обтяжень.

Також нагадаємо, що Київська обласна прокуратура підозрює іноземця за фактом нанесення тяжких тілесних ушкоджень співвітчизнику.

Читати "Моя Київщина" у Facebook