#

У пологовому будинку Білої Церкви двоє немовлят залишилися без батьків

24.06.2026 19:43
У пологовому будинку Білої Церкви двоє немовлят залишилися без батьків
У Білій Церкві батьки відмовилися від двох новонароджених у пологовому будинку

 В Білоцерківській міськраді ухвалили рішення щодо двох новонароджених дітей, які залишилися без батьківського піклування

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Біла Церква - Телеканал Крокус".

Йдеться про хлопчика, якого мати покинула у пологовому будинку, та дівчинку, від якої відмовилися після народження. Обидві дитини з’явилися на світ на початку червня у Білоцерківському пологовому будинку.

Виконавчий комітет міської ради рекомендував зареєструвати їх народження, а також визначив подальше влаштування. Хлопчику вже надали ім’я - Тарас.

На час вирішення подальшої долі обох немовлят планують влаштувати до спеціалізованого обласного будинку дитини у Білій Церкві терміном до шести місяців. Функції державного опікуна на цей період виконуватиме адміністрація закладу.

Паралельно соціальні служби працюватимуть над тим, щоб забезпечити дітям право на виховання у сім’ї. 

Нагадаємо, що Алла Арешкович: Київський обласний онкодиспансер розвиває нові напрями лікування та розширює доступ пацієнтів до допомоги.

Читати "Моя Київщина" у Facebook