#

У пологовому будинку Ворзеля спалахнув коронавірус

30.08.2020 09:35
У пологовому будинку Ворзеля спалахнув коронавірус
Фото з мережі Інтернет

Учора, 29 серпня, перший заступник міського голови Ірпеня Олександр Маркушин повідомив у мережі про розповсюдження коронавірусу у пологовому будинку Ворзеля

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на допис Олександра Маркушина у Facebook.

Змушені закрити на карантин пологовий будинок Ірпінської центральної лікарні, що у Ворзелі, – зазначив депутат.

У ніч з середи на четвер швидка доставила туди вагітну (38-ий тиждень) мешканку Ворзеля із загрозою переривання вагітності. Жінці потрібно було екстрено зробити кесарів розтин. Лікарі вирішили зробити експрес-тест на COVID-19, оскільки у неї була температура і ознаки респіраторного захворювання. Він виявився негативним.

Через пряму загрозу життю жінки і дитини, наші медики прийняли рішення негайно оперувати. Після операції жінку помістили в ізолятор і повідомили про потребу здачі аналізів для ПЛР діагностики. І тільки тоді жінка розповіла про те, що напередодні вже здала цей тест.

Сьогодні ми отримали результати. Вони, на жаль, позитивні, – зізнаються лікарі.

Тож впродовж двох тижнів пологовий будинок буде закрито на карантин.

Серед контактних осіб інфікованої  – 10 медиків, вони на самоізоляції. Не контактували, але перебували у цей час у пологовому 20 вагітних. Усім 30 особам буде зроблено ПЛР-тестування. 14 вагітних, які були на збереженні, виписують додому під наглядом сімейних лікарів.

Вагітні направлятимуться на пологи у Бородянську центральну районну лікарню.

Нагадаємо, що за даними Центру громадського здоров'я станом на 29 серпня поточного року на Київщині зафіксували 5489 випадків захворювання на COVID-19.

Читати "Моя Київщина" у Facebook