#

У Прип'яті виявили сталкерів-"москалів" (ФОТО)

11.04.2018 09:59
У Прип'яті виявили сталкерів-"москалів" (ФОТО)

Працівники поліції виявили сталкерів у відселеному місті Прип’ять. Двоє хлопців-іноземців незаконно проникли на територію зони відчуження поза контрольно-перепускними пунктами з метою екстремального туризму

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку ГУ Національної поліції в Київській області.

Як з’ясувалось, громадяни інших країн 22 та 25-річного віку прибули до України потягом з Москви і на території країни перебувають законно.

Відносно правопорушників поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Молодикам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Працівники поліції звернулись до міграційної служби з клопотанням щодо скорочення терміну перебування іноземців в Україні. Матеріали направлені до Іванківського районного суду Київської області для прийняття рішення.

Читати "Моя Київщина" у Facebook