#

У Рокитнянському районі підприємство незаконно видобувало пісок

25.02.2020 07:54
У Рокитнянському районі підприємство незаконно видобувало пісок
Фото з мережі Інтернет

Стало відомо, що на ділянці річки Рось в межах Синявської сільської ради Рокитнянського району приватне підприємство незаконно видобувало пісок

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Ухвалою Господарського суду Київської області відкрито провадження у справі за позовом прокуратури в інтересах держави в особі Державної екологічної інспекції Столичного округу та Синявської сільської ради Рокитнянського району Київської області до одного з приватних підприємств Рокитнянського району про відшкодування шкоди, заподіяної державі внаслідок незаконного видобування піску на ділянці річки Рось в межах Синявської сільської ради в розмірі майже 1,7 млн грн.

Так, прокуратурою встановлено, що одне із підприємств Рокитнянського району за допомогою земснаряду здійснило незаконний видобуток піску в особливо великих розмірах з дна річки Рось.

Водночас, господарська діяльність даним підприємством здійснювалась з порушенням вимог природоохоронного законодавства. Зокрема, роботи, в тому числі з розчищення, днопоглиблення та берегоукріплення водойми проводились за відсутності необхідної для їх проведення погодженої проектної документації.

Таким чином, внаслідок самовільного видобутку піску державі завдано збитки в розмірі майже 1,7 млн грн.

Окрім того, реагуючи на вищевказані порушення, прокуратурою внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 239-2 КК України.

За результатами досудового розслідування кримінального провадження обвинувальний акт щодо директора вищевказаного підприємства направлено до суду.

На підставі зібраних доказів директора підприємства визнано винуватим у вчиненні вказаного кримінального правопорушення.

Також нагадаємо, що 4 лютого в селищі Рокитне 49-річна жінка під час спільного розпиття спиртних напоїв завдала удар ножем у живіт чоловіку.

Читати "Моя Київщина" у Facebook