#

У Ржищівській громаді відкрили поліцейську станцію

06.03.2024 20:05
У Ржищівській громаді відкрили поліцейську станцію
Фото з місця події

Сьогодні, 6 березня, у Ржищеві відкрили поліцейську станцію, яка на сучасному рівні забезпечуватиме правопорядок у населених пунктах громади

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис голови Ржищівської МТГ Крістіни Чорненької.

Громаді офіційно представили поліцейського офіцера – старшого сержанта поліції Максима Горвата. Під час заходу заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області полковник поліції Максим Очеретяний вручив М.Горвату сертифікат про завершення навчання та помпову рушницю.

Очільниця громади, своєю чергою, вручила поліцейському офіцеру ключі від службового автомобіля, придбаного Ржищівською громадою. Від сьогодні головним завданням офіцера буде орієнтуватися на потреби місцевого населення, забезпечувати порядок на своїй території та своєчасно реагувати на проблеми громади.

Нагадаємо, що КНП "Ржищівський міський центр медико-санітарної допомоги" Ржищівської міської ради отримав від благодійної організації Bright Kids Charity три електрокардіографи "Мідас 6/12"  та шість отоофтальмоскопів "KaWe"

Читати "Моя Київщина" у Facebook