#

У Славутичі пройшов круглий стіл із питань енергогосподарства

25.03.2021 14:58
У Славутичі пройшов круглий стіл із питань енергогосподарства
Фото з місця події

Учора, 24 березня, в місті Славутич Вишгороського району пройшов круглий стіл із проблемних питань енергогосподарства міста

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на канал "Славутицька міська рада" у Telegram.

Захід пройшов за участі депутатів Славутицької міської ради, посадових осіб виконавчого комітету Славутицької міської ради та керівників комунальних підприємств "УЖКГ" та "Славутич-Тепломережі".

Учасники дискусії розглянули питання можливості підключення до електропостачання новозбудованих будинків Добринінського кварталу, відсутності вільних потужностей в місті, проведення поточних ремонтних робіт у зовнішньому освітленні міста, шляхи вирішення проблем.

В результаті комунальним підприємствам доручено надати на розгляд депутатам пропозиції щодо визначення стратегічного плану з розвитку галузі енергогосподарства міста та план першочергових робіт з відновлення зовнішнього освітлення.

Нагадаємо, що під час онлайн-брифінгу голова Київської облдержадміністрації Василь Володін розповів, що в рамках державної програми "Велике будівництво" цього року збудують та реконструюють 6 спортивних об‘єктів в області.

Читати "Моя Київщина" у Facebook