#

У Славутичі шахраї за три місяці обікрали жителів на 120 тис грн

29.09.2020 10:50
У Славутичі шахраї за три місяці обікрали жителів на 120 тис грн
Фото з мережі Інтернет

Протягом останніх трьох місяців у місті Славутич зловмисники обікрали людей на суму більше ніж 120 тис грн

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Славутицьке відділення поліції" у Faсebook.

У повідомлені йдеться, що шахрайство поширене при купівлі-продажі товарів через Інтернет. Шахрай виставляє на сайт товар, ніби для продажу, і пропонує здійснити передоплату або перерахувати хоча б задаток. Після того, як людина перерахувала гроші, аферист зникає. Бувають випадки і навпаки — людина надсилає товар замовнику, а грошей за нього так і не отримує.

Ще один спосіб обдурювання отримав назву "Родич потрапив у біду". На мобільний телефон "жертви" дзвонять з невідомого номера і, як правило, представляються працівником поліції, далі повідомляють, що хтось із близьких родичів потрапив у біду (ДТП, затриманий поліцією, скоїв напад і т.д.) і для "вирішення" питання потрібно заплатити певну суму грошей, але зробити це слід негайно та не повідомляти нікому, бо в іншому випадку у родича будуть дуже серйозні проблеми.

Працівники поліції закликають, що ні в якому разі не варто повідомляти жодної інформації про свою картку та не розголошувати секретні дані. Також у разі підозрілих телефонних дзвінків телефонувати на офіційний номер банку, а при купівлі товарів через ОЛХ або інші торговельні майданчики користуватися послугою "післяоплата" .

Нагадаємо, що 8 вересня у місті Славутич рятувальники звільнили хлопчика, який застряг між щаблями драбини на дитячому майданчику.

Читати "Моя Київщина" у Telegram