#

У Славутичі за два роки побудують розвинену велоінфраструктуру, – Мінрегіон

29.03.2021 16:35
У Славутичі за два роки побудують розвинену велоінфраструктуру, – Мінрегіон
Фото з мережі інтернет

У місті Славутич Вишгородського району профінансують проєкт велоінфраструктури за програмою регіонального розвитку "Підтримка розвитку депресивних територій"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на сторінку "Мінрегіон" у Facebook.

Новий проєкт не тільки зробить місто зручнішим для мешканців і поліпшить екологію, а й перетворить Славутич на центр економічного зростання регіону та туристичний магніт.

Проєкт велоінфраструктури у Славутичі буде фінансуватися за програмою регіонального розвитку "Підтримка розвитку депресивних територій". Його  загальна вартість –  14,6 млн грн (з державного бюджету буде виділено 12,3 млн грн, 2,3 млн – із міського). Закінчити проєкт планують за два роки.

В місті прокладуть нові велодоріжки (3,2 км) та реконструюють наявні (8,5 км), встановлять нові велопарковки, велогараж та системи відеоспостереження, повісять знаки та нанесуть дорожню розмітку на веломаршрутах міста, виконають заниження бордюрів та місць перетину з проїжджою частиною.

Саме від успішності громад залежить економічне зростання країни. Тому проєкти розвитку, що здатні надати другий подих регіонам, залучити інвестиції, туристів, створити робочі місця – є пріоритетними для  фінансування в межах секторальної бюджетної програми, – наголосив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

Нагадаємо, що 25 березня в Славутицькій лікарні встановили сучасне та вкрай необхідне медичне обладнання.

Читати "Моя Київщина" у Facebook