#

У Студениківській ОТГ в навчальних закладах продовжили карантин (ФОТО)

15.12.2020 11:50
У Студениківській ОТГ в навчальних закладах продовжили карантин (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Учора, 14 грудня, вийшло розпоряження про продовження карантинних обмежень у закладах освіти Студениківської сільської ради

Як повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина"з посиланням на сторінку "Студениківська об'єднана територіальна громада" у Faсebook, у дописі зазначається, що у зв'язку із збільшенням виявлених випадків коронавірусної інфекції серед працівників Студениківського закладу дошкільної освіти "Малятко" та Студениківського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та з метою попередження поширення коронавірусу в даних установах буде продовжено карантин.

У закладі дошкільної освіти "Малятко" карантин буде тривати до 31 грудня поточного року, а школярі будуть навчатися дистанційно до 24 грудня.

Також зауважується, що  батькам вихованців садочку проведуть роз'яснювальну роботу  щодо продовження карантину у закладі, з метою запобігання поширенню на території коронавірусу. 

Окрім того, у закладах проведуть профілактичні та дезінфекційні заходів щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції.

Нагадаємо, що рік тому депутати Студениківської сільської ради підтримали програму, яка має на меті підвищити безпеку жителів.Читати "Моя Київщина" у Facebook