#

У Таращанському районі відбувся фестиваль "Відкриті уроки футболу" (ФОТО)

26.09.2020 16:20
У Таращанському районі відбувся фестиваль "Відкриті уроки футболу" (ФОТО)
Фото з місця події

У період з 24 по 25 вересня в селі Ківшовата Таращанського району на футбольному полі в рамках проєкту "Open Fun Football Schools" відбувся фестиваль "Відкриті уроки футболу"

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Таращанська районна державна адміністрація" у Faсebook.

Перед початком дитячого футбольного свята учасників "відкритого уроку" привітали голова Таращанської районної державної адміністрації Вадим Пасічнюк, представник Асоціації Футболу України та куратор проектів з масового футболу УЕФА в Україні Євгеній Столітенко, перший заступник Голови Київської обласної асоціації футболу та керівник Комітету дитячо-юнацького футболу Леонід Джужик, завідувач сектору культури, молоді та спорту Таращанської районної державної адміністрації Ірина Удовенко. Вони побажали учасникам фестивалю спортивних досягнень, фізичного гарту і впевнених перемог.

Фестиваль розпочався з динамічної розминки. Футбольне поле було поділене на шість станцій, у кожному з яких працював тренер-волонтер з асистентом. Тут учасники фестивалю взяли участь у різних конкурсах з елементами футболу, навчились новим вправам та навичкам. Окрім суто футбольних станцій, учасники "відкритих уроків" також поспілкувалися із працівниками поліції, які у відповідній станції провели цікаві бесіди з дітьми.

У заході взяли участь 12 команд по 8 учасників учнів 5-7 класів шкіл Таращанського району. На завершення учасники заходу отримали спортивний інвентар, футбольні м’ячі та подарункові комплекти одягу з фірмовими логотипами.

Нагадаємо, що прокуратура  Київщини вимагає повернути державі 3 га лісових земель на території Таращанського району, які були передані рік тому у власність двом громадянам.


Читати "Моя Київщина" у Telegram