#

У Таращі реконструють головний парк: мешканців запрошують до голосування (ФОТО)

01.06.2024 13:21
У Таращі реконструють головний парк: мешканців запрошують до голосування (ФОТО)
Фото з місця подій

У межах Хакатону від IRS 100 ідей для міст, волонтери у Таращанській громаді пропонують ідеї для реконструкції головного парку громади з влаштуванням зон відпочинку та розваг для усіх груп населення

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на IRS.

Головний парк Таращі розташований на трав'янистому настилі з деревами, буде перетворений у сучасне місце для відпочинку та розваг.

Проект передбачає будівництво центру дозвілля, літнього амфітеатру, скейт-парку, тенісного корту, кафе, сувенірних прилавків, туалетів, дитячого майданчика та двох мотузкових містечок.

Головна ідея розробки полягає у створенні комфортних зон для відпочинку людей будь-якого віку, як у самому центрі парку, так і за його межами. Всі зони виконані в єдиному архітектурно-сучасному стилі з використанням високоякісних та енергозберігаючих матеріалів.

Центр дозвілля має каркасно-монолітну конструктивну систему з металевими колонами, монолітними перекриттями та сходовими клітинами. Містки через атріум також будуть монолітними. Додатково, передбачено два панорамних ліфта, які з’єднують поверхи та відкриваються на містках через атріум. 

Важливо, що  території парку могла бути штучна водойма с декоративними коропами кої, але через комунальні проблеми, ця ідея відійшла на другий план.

Автори ідеї:

  • Архітектори: Климюк Дарина, Максимчук Олексій, Старченко Антоніна, студенти Київський національного університету будівництва і архітектури.
  • Куратор, Керівник проектів, Архітектор: Акопнік Світлана, доцент кафедри теорії архітектури Київський національного університету будівництва і архітектури.

Нагадаємо, що 

Нет описания фото.

Возможно, это изображение трава

Нет описания фото.

Возможно, это изображение 3 человека, люди учатся, телевизор и текст

Читати "Моя Київщина" у Telegram