#

У Тетієві невідомі намагалися спалити будинок журналіста (ФОТО)

26.04.2020 06:50
У Тетієві невідомі намагалися спалити будинок журналіста (ФОТО)
Фото з місця події

Учора, 25 квітня, невідомі особи розбили вікна у будинку, який належить представнику пресслужби Тетіївської районної організації ВО "Свобода" Ігорю Савлуку, та кинули до кімнати пластикову пляшку з бензином

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на Національну поліцію Київської області.

На місці події працювали слідчо-оперативна група Тетіївського відділення поліції, експерти. Там поліцейські виявили та вилучили камінь, поліпропіленову пляшку об’ємом 1,5 л, частково заповнену рідиною з різким запахом бензину. З людей ніхто не постраждав – господарі на той час були відсутні.

Як повідомив потерпілий поліцейським, це напад він пов’язує зі своєю професійною діяльністю.

Зокрема у дописі на сторінці "ВО "Свобода" Київська область" у Facebook повідомляється, що дана подія пов’язана з скандалом навколо сміття, яке везуть з міста Львів то Тетієва.

Як зазначається у дописі, депутатами Тетіївської міської ради, за ініціативи фракції ВО "Свобода" було направлено звернення з вимогою зупинити поповнення Тетіївського сміттєзвалища Львівським сміттям до місцевої, Київської обласної Прокуратури, Управління поліції та Управління екології та природних ресурсів.

"У наших активістів склалося враження, що хтось дійсно гальмує розслідування. І ці підрозри не були безпідставними. 24 квітня 2020 року тетіївський активіст, представник прес-служби Тетіївської районної організації ВО "Свобода" Ігор Савлук став свідком та зафіксував на відео спільне розпивання алкогольних напоїв прокурором та керівництвом міста на території Тетіївського райвійськкомату. Ігор вже неодноразово чув на свою адресу погрози за активну позицію щодо проблеми Львівського сміття. Сьогодні вночі ці погрози втілились на практиці: у вікно його оселі влетіла пляшка з бензином. Ніхто на щастя не постраждав, господарі були відсутні. Чи була це спроба підпалу чи намагання ще раз залякати активіста - з’ясує слідство", - прокоментував голова Тетіївської районної організації ВО "Свобода", депутат Тетіївської міської ради – Ігор Ходань.

Читати "Моя Київщина" у Telegram