#

У Вишгороді масово порушується виборче законодавство

21.10.2020 09:30
У Вишгороді масово порушується виборче законодавство
Фото з мережі Інтернет

У місті Вишгород на проспекті Шевченка в будинку під номером шість було знайдено 442 запрошення на вибори, які були виписані на людей, котрі там не проживають

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на допис Олесі Горготи у Faсebook.

За словами жінки, на запрошеннях не були зазначені квартири. Після цього була викликана поліція, яка зафіксувала порушення та вилучила запрошення. Правоохоронці повідомили, що дане зафіксоване явище масово відбувається по всьому місту. Наразі відкрито кримінальне провадження.

Дякую Дулапчому Владиславу Івановичу за підтримку. Каже, що дана схема голосування напрацьована роками.  Справа має завершитися покаранням винного/ої/ их. Прослідкую за цим. Дані запрошення - для виборчої дільниці 321399, що на вул. Шкільна, 14. На запрошеннях написаний номер мобільного телефону голови виборчої комісії цієї дільниці.  Команда Зе і тепер, і 25 жовтня слідкує за голосуванням без фальсифікацій! – пише жінка.

Нагадаємо, що кандидатка на посаду голови Обухівської ОТГ Лариса Ільєнко у соціальних мережах розповіла, що виборчі баталії в Обухові поступово перетворюються на справжні бойові дії.

Читати "Моя Київщина" у Telegram