#

У Вишгороді працює унікальне підприємство з бронювання автомобілів (ВІДЕО)

17.05.2024 13:58
У Вишгороді працює унікальне підприємство з бронювання автомобілів (ВІДЕО)
Фото з місця події

У місті Вишгород на Київщині працює відома вітчизняна компанія Reform, яка виготовляє броньовані та спеціалізовані автомобілі

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Motor Media Review".

Нещодавно компанія Reform презентувала незвичайний Toyota Land Cruiser 300. Це партія машин, яка отримала приховане бронювання із сертифікатом класу захисту ПЗСА-4 та додатковим захистом B6.

По периметру салону встановлено бронекапсулу, виконану за німецькою ліцензією. Є додатковий захист паливного бака, крил, а також критичних вузлів і агрегатів моторного відсіку (АКБ, блоку управління).

Для підвищення безпеки пасажирів у дверних отворах встановлені протиосколкові рамки. За підйомними задніми дверима є ще одні, броньовані дверцята. Бічні двері отримали посилені петлі із конструкційної сталі. Салон розрахований на сім осіб, причому третій ряд сидінь можна складати для перевезення багажу.

Автомобіль може захистити від обстрілу з автоматичної зброї калібру 5,45 та 7,62 мм. Машина витримує підрив двох ручних гранат на даху і захищає від вибухових речовин еквівалентом до 10 кг тротилу, які знаходяться в 2 м від автомобіля і в одному метрі від землі.

Окрім вражаючого рівня захисту, Toyota Land Cruiser 300 від Reform отримала посилену ходову, включаючи гальмівні диски та супорти, а також спеціальні шини. Машина також оснащена рядом опцій, які є нетиповими для броньованих автомобілів такого класу: електричними склопідйомниками (у передніх дверях), а також системою автоматичного пожежогасіння.

Довідково

Компанія "РЕФОРМ" є одним з лідерів виробництва спеціалізованих автомобілів в Україні. За час своєї роботи вони зробили  більше 2000 спеціалізованих автомобілів для різних сфер діяльності. 

Адреса: 07354, Україна, Київська обл., Вишгородський р-н, с. Н. Петрівці

Телефони:

  • +380 (44) 374 04 64
  • +380 (44) 374 04 63 факс
  • +380 (67) 466 30 38

Нагадаємо, що "Нива Переяславщини" відзначила День вишиванки та вшанувала багаторічних працівників компанії.


Читати "Моя Київщина" у Telegram