#

У Ворзелі відновили пам’ятник загиблим воїнам АТО (ВІДЕО)

22.10.2020 13:15
У Ворзелі відновили пам’ятник загиблим воїнам АТО (ВІДЕО)
Фото з мережі Інтернет

У Ворзелі відновили пам’ятник загиблим воїнам АТО, який два роки тому  викинули на смітник

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на спільноту "ITV".

Відновлення і встановлення монументу захисникам України ініціював голова благодійного фонду "Милосердя та співчуття" Олександр Сухарєв.

Він стояв звідси метрів за 500. У той час, у 2016 році, це була паркова зона. Зараз на тому місці стоїть ряд таунхаусів. Пам’ять про людей, які загинули на Сході, повинна коштувати більше, ніж земля, на якій потім забудовники зводять таунхауси, – зазначив Олександр Сухарєв.

Свою історичну місію пам’ятник виконував із 2016 по 2019 рік. А потім – відірвані руки, покалічені крила янгола, відбиті шматочки постаменту. Саме таким знайшли його хлопці на звалищі. Сьогодні місцеві ветерани АТО принесли квіти на нове місце постаменту і схилили свої голови у пам’ять про загиблих побратимів.

Монумент захисникам України встановили в Парку Перемоги. У фонді "Милосердя та співчуття" планують найближчим часом його відреставрувати.

Нагадаємо, що 19 жовтня до Ірпінського відділу поліції надійшло повідомлення від жительки смт Коцюбинське про те, що вона разом із дитиною заблукала у лісі.


Читати "Моя Київщина" у Facebook