#

У Яготині історичний музей поповнив свої фонди новими експонатами (ФОТО)

28.01.2021 14:28
У Яготині історичний музей поповнив свої фонди новими експонатами (ФОТО)
Фото з мережі Інтернет

Протягом 2020 року фонди Яготинського історичного музею поповнилися новими цікавими експонатами, серед них художні роботи, ікони, предмети декоративно-ужиткового мистецтва, книги, фото, грамплатівки, музичні інструменти

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу Київської обласної ради.

Серед декоративно-ужиткових – речі побуту: глечики, макітри, вази, вишиті картини, доріжки, сорочки, рушники, виготовлені ще у середині ХХ сторіччя.

Вже не вперше родини Миколи Домненка  та Тетяни Гречухи  передають до фондів музею глечики, вази, макітри опішнянської кераміки та вишиті картини, серветки, наволочки, доріжки. Предмети з Опішнянської кераміки знаходилися в родині Домненко. У 1970 році  вони переїхали жити та працювати до Яготина з Полтавщини. Радує своєю творчістю поціновувачів мистецтва і Володимир Лісков ось уже кілька років поспіль. Його твори різної тематики знайшли свого глядача у музеях різних відділів музею.

Працівники Яготинського історичного музею запрошують небайдужих громадян підтримати ініціативу передачі предметів збереження родинної історії для збагачення наших фондів, - йдеться у повідомленні.

Також нагадаємо, що Яготині під  час засідання позачергової п’ятої сесії міської ради депутати визначили місце, де буде знаходитися мотузковий парк.
Читати "Моя Київщина" у Facebook