#

В Ірпені міський голова - із новими заступниками (ФОТО)

21.11.2025 12:52
В Ірпені міський голова - із новими заступниками (ФОТО)
Голова Ірпінської місьради має нових заступників

На позачерговій сесії Ірпінської міськради депутати підтримали кандидатури всіх запропонованих заступників. Посади обійняли: Олександр Пащинський, Сергій Канюра, Юлія Осінська та Анна Неліпа

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на інформаційне агентство "ITV".

Як раніше повідомлялось у соцмережах, 21 листопада, на позачерговій сесії Ірпінської міськради депутати розглядатимуть питання про призначення нових заступників міського голови. Андрій Кравчук, Юлія Устич та Лідія Михальченко залишають свої посади. Про це стало відомо із порядку денного, опублікованого на сайті міськради. 

За інформацією джерел "ITV", першим заступником міського голови можуть обрати депутата Олександра Пащинського, який нині очолює фракцію "Нові Обличчя" — найбільшу у міськраді. Він — корінний ірпінець, має три вищі освіти, професійний спортсмен і президент Федерації мотоциклетного спорту України. 


На посаду заступника з діяльності виконавчих органів ради висувають Сергія Канюру, начальника управління інфраструктурного розвитку, інвестицій та ЖКГ. Він працює в ІМР майже десять років, шість із яких — начальником управління, а останні три роки курує відбудову громади. 


Заступницею з гуманітарних питань пропонують призначити нині журналістку інформагентства "ITV" Юлію Осінську. Вона працює в Ірпені вже майже 10 років і є авторкою багатьох репортажів, журналістських розслідувань та програм, де, зокрема, піднімала питання освіти, медицини, культури, соціального захисту.


Уперше за довгий час в Ірпінського міського голови може з’явитися і четвертий заступник. На цю посаду пропонують Анну Неліпу, провідну фахівчиню Центру студентського спорту Факультету соціально-гуманітарних технологій, спорту та реабілітації ДПУ. Вона має три вищі освіти, зокрема за спеціальністю "фінанси". Неліпа — корінна ірпінчанка, працює в Державному податковому університеті з 2010 року.


Нагадаємо, в Ірпінській міськраді спростували інформацію про придбання спорядження для ЗСУ за завищеними цінами.

Читати "Моя Київщина" у Facebook