#

В Ірпені планують запустити безкоштовні маршрутки для школярів

24.01.2021 15:05
В Ірпені планують запустити безкоштовні маршрутки для школярів
Фото з мережі Інтернет

В Ірпені школярі зможуть комфортніше діставатися до учбового закладу, адже місцеве транспортне підприємство буде возити дітей до школи окремими маршрутками

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Великий Київ".

Як повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин, з понеділка з мікрорайону "Синергія" до Ірпінської школи №17 будуть курсувати три маршрутні рейси, які безкоштовно підвозитимуть школярів на навчання у ранковий час пік.

Автобуси будуть відправлятися о 7:30, 7:35 та 7:39 з кінцевої зупинки маршруту №379 (біля супермаркету "Фора") та слідуватимуть за цим же маршрутом, зупиняючись на інших зупинках і забираючи там дітей.

Таким чином, маршрутки № 379, які йдуть на Київ, будуть розвантажені. Люди зможуть комфортніше діставатися на роботу, а школярі – на навчання, – підсумував Маркушин.

За його словами, таку пропозицію міста підтримало місцеве транспортне підприємство, і маршрутки навіть будуть курсувати без компенсації коштів з місцевого бюджету.

Також нагадаємо, що студентка Університету державної фіскальної служби України Вікторія Слободянюк стала переможницею Всеукраїнського конкурсу з вирішення судового спору та написання судового рішення, який провела Вища рада правосуддя.


Читати "Моя Київщина" у Telegram