#

В Ірпені та Горенці перевірили хід відбудови багатоповерхівок

05.03.2024 18:34
В Ірпені та Горенці перевірили хід відбудови багатоповерхівок
Руслан Кравченко та Ірина Верещук

Начальник КОВА Руслан Кравченко разом з Віце-прем’єр-міністром України Іриною Верещук проінспектували відбудову 5-ти багатоповерхівок, які відновлює Міжнародна організація з міграції в Ірпені та Горенці

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Київської ОВА.

Багатоповерхівки допомагає відновити Міжнародна організація з міграції.  

В Ірпені будинки по вул.Северинівська, 160-2 та вул. Северинівська, 162-1 капітально відремонтують. Ще один  – по вул. Гостомельське шосе, 12 побудують з нуля. 

Співпраця з МОМ щодо відбудови цих будинків була розпочата ще торік. Для активізації робіт декілька тижнів тому Київська ОВА підписала Меморандум з представниками цієї організації. Сьогодні поспілкувалися з мешканцями будинків, щоб вони мали чітке розуміння щодо долі своїх осель. Отримали вичерпну інформацію від МОМ

 – розповів начальник КОВА Руслан Кравченко

Наразі вже проведені всі необхідні підготовчі роботи. 

На першій локації по вул.Северинівська, 160-2 роботи з відбудови вже розпочаті. До кінця червня заплановано завершити першу чергу – фасад та покрівлю. Далі розпочнуться ремонтні роботи в квартирах. 

На багатоповерхівках, що знаходяться  за адресою вул. Северинівська, 162-1 фасад та покрівлю почнуть ремонтувати вже з наступного тижня. Закінчення робіт заплановано на кінець липня. Після цього розпочнеться  ремонт всередині будинків.

В обох будинках замінять вікна та всі комунальні мережі. 

По вул. Гостомельське шосе, 12 збудують нову девʼятиповерхівку на 78 квартир. Тендер вже оголошено. Будинок планують  звести протягом 1,5 року – орієнтовно до кінця серпня 2026 року. 

В Горенці капітально відремонтують багатоповерхівки по вул. Садова, 21 та вул. Садова, 22. Початок робіт затягнули через проблеми з розмінуванням. Наразі по вул. Садова, 22 вже почали підготовчі роботи. Водночас через потребу проведення додаткових робіт в одній з частин будинку проєкт буде відкорегований. Однак це не вплине на хід робіт і вже у вересні частина будинку буде відновлена.

Роботи по вул. Садова, 21 обіцяють розпочати наприкінці березня-початку квітня. Відновити будинок планують до кінця листопада цього року. Паралельно вирішується питання щодо демонтажу та збереження одного з графіті всесвітньо відомого вуличного художника Бенксі – «Чоловік у ванній». 

Весь процес разом з міжнародними партнерами прискіпливо контролюватимемо. Наше завдання повернути людей якомога швидше у відновлені та комфортні оселі. Відбудова 5-ти будинків дозволить повернути загалом мешканців 263 квартир

 – додав Руслан Кравченко. 

Нагадаємо, що на Бучанщині перевірили хід відбудови трьох багатоквартирних будинків та школи.


Читати "Моя Київщина" у Facebook