В Ірпені триває капітальний ремонт зруйнованої дев’ятиповерхівки

В Ірпені триває капітальний ремонт багатоповерхового житлового будинку на вулиці Северинівська, 131. Будівля зазнала значних пошкоджень під час активних бойових дій у лютому-березні 2022 року
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на Службу відновлення та розвитку інфраструктури у Київській області.
Тоді внаслідок обстрілів було зруйновано майже 70% конструкцій: пошкоджено несучі стіни, частину даху та перекриття, внутрішні стіни та перегородки.
Ремонт розпочали у 2023 році. За цей час фахівці вже демонтували пошкоджені частини будинку, відновили та підсилили зовнішні стіни, провели роботи з утеплення фасаду, замінили вікна і балконні блоки, облаштували гідроізоляцію та утеплення цоколя. Також відремонтували внутрішні стіни та перегородки.
Наразі фахівці проводять покрівельні роботи та оздоблення місць загального користування. Займаються ремонтом вентиляційних каналів. Проводять благоустрій території.
До повномасштабного вторгнення у будинку мешкали 278 осіб. Відновлення об’єкта фінансується за рахунок коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.
Нагадаємо, що в Ірпені капітально ремонтують дев’ятиповерхівку на вулиці Заріфи Алієвої.