В Ірпінській бібліотеці юний автор Богдан-Любомир Притула дебютує із поетичною збіркою "Осколки"

4 березня в Ірпені у межах проєкту "Бібліотека "Слова Відважних" відбудеться презентація дебютної поетичної збірки "Осколки" юного автора Богдана-Любомира Притули
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "ITV".
До книги увійшли вірші, написані упродовж 2023–2024 років. Деякі з них уже були опубліковані в літературних альманахах, представлені на літературних платформах та представлені у вигляді аудіокниг. Значна частина творів була створена саме в Ірпені, який надихнув автора своєю особливою атмосферою й чарівністю поєднання людського з природним.
Ідея та впорядкування книги належать Сергію Мартинюку та Петру Щербині. Передмову написав Сергій Мартинюк. Ілюстрації створила Діана Рабійчук, а за дизайн і художнє оформлення відповідав Олексій Приходько. Видання здійснене за сприяння Володимира Карплюка в межах проєкту Товариства "ВІДВАЖНИХ" – "Бібліотека "Слова Відважних".
Презентація книги відбудеться 4 березня о 17:00.
Адреса проведення: місто Ірпінь, вулиця Шевченка, 3А (Ірпінська міська публічна бібліотека ім. М. Рильського).
Читати "Моя Київщина" у Telegram