#

В Ірпінській громаді розширюють медичну інфраструктуру: відкриють центр паліативної допомоги

25.06.2026 20:26
В Ірпінській громаді розширюють медичну інфраструктуру: відкриють центр паліативної допомоги
В Ірпінській громаді відкриють новий медичний центр для довготривалого лікування та паліативної допомоги

У Михайлівці-Рубежівці завершують підготовку до відкриття стаціонарного терапевтичного та паліативного відділення КНП «Центральна міська лікарня» міста Торецька

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу Ірпінської МР.

Новий медичний підрозділ працюватиме для внутрішньо переміщених осіб, жителів Торецької громади та мешканців Київської області.

Проєкт реалізується в межах співпраці Ірпінської та Торецької громад після підписання меморандуму про партнерство. Після звернення Торецької громади щодо підтримки релокованого медичного закладу Ірпінська громада надала приміщення в Михайлівці-Рубежівці, яке тривалий час не використовувалося та потребувало ремонту.

Для розміщення відділення обрали будівлю в Михайлівці-Рубежівці, яка тривалий час не використовувалася та потребувала ремонту. Наразі основні роботи завершено. Попереду ще облаштування безбарʼєрного доступу та отримання медичної ліцензії, після чого заклад зможе прийняти перших пацієнтів,

— написав на своїй сторінці у телеграм-каналі перший заступник Ірпінського міського голови Олександр Пащинський.

Новий медичний підрозділ надаватиме послуги довготривалого лікування, паліативного догляду та медичного супроводу пацієнтів із хронічними захворюваннями.

Нагадаємо, що в Ірпені пройшов перший форум команд раннього втручання Київщини.

Читати "Моя Київщина" у Facebook