#

В Ірпінській міській раді провели виїмку документів (ДОКУМЕНТ)

22.05.2024 14:31
В Ірпінській міській раді провели виїмку документів (ДОКУМЕНТ)
Фото з мережі Інтернет

Слідчі Нацполіції провели виїмку документів в Ірпінській міській раді у рамках розслідування щодо розкрадання коштів місцевого бюджету у 2022-2023 роках через нарахування завищених зарплат та оформлення "мертвих душ" 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на допис депутата Ірпінської міськради Андрія Літвинова. 

Справа в тому, що працівники виконкому ІМР, одразу після зарплатного скандалу, склали акт про «втрату» документів, зокрема, табелів робочого часу за 2022-2023 роки. Які «дивом» зникли. Також вони десь випадково «загубили» головні бухгалтерські книги. Саме про підробку підпису на цих табелях заявила 1 квітня 2024 року заступниця Ірпінського міського голови Лідія Михальченко. А вже 6 квітня 2024 року працівники виконкому склали акт про «втрату». Дуже дивно, що по 200 000 грн на місяць міський голова нараховує зарплат співробітникам, які «гублять» документи. До речі, відповідальність за документообіг документів несе особисто очільник міста

– зазначив Андрій Літвинов.

Через корупційний скандал, 9 травня депутати ІМР скоротили фінансування зарплат виконкому на 11 млн грн. Мер Ірпеня Олександр Маркушин на цю сесію не зʼявився. 8 травня Маркушин так і не зміг провести засідання виконкому.

Нагадаємо, що депутати міськради "зняли" 11 млн грн із завищених зарплат виконкому.Читати "Моя Київщина" у Facebook